e-mail : Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Tel. 035/430-155, 035/431-232
Mob. 0989833489
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Uvjerljiva pobjeda domaćih košarkaša

kosarka 2017 1U nedjelju 29. listopada 2017. s početkom u 17.00 sati odigrano je prvo kolo Druge košarkaške lige ISTOK u nadolazećoj sezoni. Domaći su košarkaši predvođeni trenerom Darkom Krištijom ugostili KK "Županja" iz Županje. U utakmicu se ušlo pomalo nesigurno. U početku se činilo kako će ova utakmica biti neizvjesna do samoga kraja jer se prva četvrtina igrala koš za koš. U drugoj četvrtini gosti dolaze u vodstvo i na odmor odlaze rezultatom 30:41. U nastavku igre domaći se s nekoliko osvojenih lopti vraćaju u igru da bi do kraja uvjerljivo dominirali terenom, a utakmicu završili rezultatom 83:66.
 Iako je na parketu bila prijateljska atmosfera, na kraju treće četvrtine, igru je morao napustiti Junačko D., igrač KK "Rekord-tima", zbog ozljede glave.
Za domaću ekipu nastupili su: Eđed D., Šikić D., Kraljik M., Pavošević K., Junačko D., Teskera T., Čelebija B., Karlović M., Kulaš D., Grgić F. dok su za KK "Županja" dres obukli: Kobaš K., Mitrović J., Erslan I., Ivkić A., Gvozdić M., Stjepanović I., Tomić M.,Oršolić F., Šeremet V. i Đuraković N.