Extreme klub iz Malina uspješno otvorio sezonu natjecanja u quadcrossu

prvenstvo hrvatske savski marof 4 2018Novoosnovani Extreme klub iz Malina uspješno je otvorio sezonu na državnom prvenstvu u motocrossu i quadcrossu koje se u ponedjeljak 2. travnja 2018. održalo u Savskom Marofu. Ove su godine članovi Kluba odlučili pomesti konkurenciju što obećavaju i dobri rezultati već nakon prve utrke. U tome ih nisu spriječili i nešto lošiji uvjeti na stazi kao posljedica nepovoljnog i kišovitog vremena prethodnih tjedana koji su organizatorima pravili ogromne probleme. Osvojivši prva mjesta među 18 natjecatelja različitih dobnih skupina, i više su nego dobri rezultati. Za izdvojiti je osvojeno prvo, drugo i treće mjesto u natjecanju vozača, timski je osvojeno prvo i drugo, a kao klub osvojili su prvo mjesto čime su konkurenciji već, moglo bi se reći, debelo odmakli - upoznao nas je osnivač Kluba Zoran Nožinić.prvenstvo hrvatske savski marof 4 2018 2
Prvenstvo se sastoji od 7 utrka, odnosno natjecanja koje ove godine kreću početkom travnja pa sve do kraja listopada. Vožnja se odvija na nekoliko lokacija, a izdvojiti možemo Jastrebarsko, Savkski Marof, Zabok, Krašić i naše selo Malino.

Klub Extreme osnovan je početkom veljače ove godine. Čini ju trenutno devet vozača kojima možemo pridodati i inicijatora osnivanja Udruge, Zorana Nožinića, njegove zamjenike Marija Katinića i Igora Kalajdžića te tajnika Marija Vračića. Od samog osnutka odgovorno su se uhvatili posla i odlučno krenuli na utrke Prvenstva Hrvatske. Posebno ih veseli što ovom mjestu mogu dočarati taj adrenalin i mirise motora jer će se nekoliko utrka održati i u našoj Općini. U Malinu na brdu Lazine, Klub je u tu svrhu formirao stazu za natjecanje koja ispunjava sve uvjete ovog prvenstva te je spremna malo selo Malino barem na jedan dan u motosvijetu učiniti velikim kao i samu općinu Oriovac.
U Malinu će se održati dvije utrke. Prva početkom srpnja, a druga, završna utrka, očekuje se polovicom listopada. Kako se radi o velikoj i odgovornoj organizaciji, svaka je pomoć od strane mještana dobro došla kao i ostalih Udruga s područja Općine, poručio je organizator.

prvenstvo hrvatske savski marof 4 2018 4

prvenstvo hrvatske savski marof 4 2018 3

OGLASI


1.

Jakob Becker d.o.o.  24.7.2019.


Dana 5. kolovoza 2019. (ponedjeljak) odvoz miješanog komunalnog otpada na području općine Oriovac, vršit će se po redovnom rasporedu.

INFORMACIJE


PPUO

program raspolaganja poljprivrednim zemljistem 2018 thumb

Službenik za informranje:
Darija Jandik
Tel. 035/431-232; 035/431-036
Fax: 035/430-006
Mob. 0989833487
e-mail : Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
 
 
Osoba za nepravilnosti:
Ivana Tomić
Tel. 035/430-155, 035/431-232
Fax: 035/430-006
Mob. 0989833489
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

Dječji vrtić "Ivančica Oriovac"
Blanka Stažić, ravnateljica
Tel. 035/409-787
Mob. 0994242881
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.


logo-kud-kobas.pnglogo-kud-lio.pnglogo-lag.pnglogo-limes.pnglogo-uvvoo.png